APLINKA | Mįsliaus Dirtuvės | Vilnius

APLINKA

       Vaikų lopšelis-darželis "Mįsliaus dirbtuvės" įsikūręs unikalioje vietoje šalia Plikakalnio atodangos Karoliniškių draustinyje, laukinės gamtos apsuptyje. Čia gausu vaikams dar nematytų miško paukščių, augalų bei kitų gėrybių.  Vos už 200 metrų teka upė Neris. Netoliese gausu pasivaikščiojimo ir bėgimo takų, neseniai įkurta bendra vaikų žaidimų aikštelė. Kitoje Neries pusėje - Vingio parkas.

           Siekiant užtikrinti maksimaliai palankias vaikų sveikatai sąlygas, patalpos suprojektuotos taip, kad vaikus pasiektų kuo daugiau natūralios dienos šviesos. Taip pat, įrengtas grindų šildymas ir inovatyvi rekuperacinė vėdinimo sistema, kuri sumažina ligų plitimo riziką.

       Grupėse sukurtos erdvės visoms pagrindinėms kompetencijoms ugdyti: patalpa fizinėms veikloms ir judriems žaidimams, kūrybinės dizaino ir menų dirbtuvės, gamtos pažinimo ir eksperimentų laboratorija, muzikos, šokių ir vaidybinių žaidimų studija, biblioteka ir poilsio kampelis, vandens, smėlio ir šviesos žaidimų stalai. Aplinka kuriama semiantis idėjų ir pritaikant Reggio Emilia metodą, stengiantis perteikti namų jaukumo jausmą. Visi baldai parinkti taip, kad juose esantys žaislai, žaidimai ir kitos ugdomosios priemonės bet kuriuo metu būtų prieinamos kiekvienam vaikui.

Skambinkite telefonu:

+370 621 59641

Mus rasite: 

K. Jelskio g. 53 
LT-04132 Vilnius,

Lietuva

  • Facebook Social Icon
  • Instagram