top of page
IMG_20190827_150832 - Copy.jpg

Mįsliaus dirbtuvių ugdymo programa – tai savarankiškos, kūrybiškos, motyvuotos ir laimingos asmenybės ugdymo “receptų” rinkinys, kuriame tarsi ingridiantai susilieja Reggio Emilia, R. Šteinerio (Valdorfo sistema), M. Montessori ir H. Gardnerio (Intelektų įvairovės teorija) edukologinės idėjos. Jas įgyvendinantys inovatyvūs pedagogai taiko sensorinius, lauko pedagogikos, laisvo ir naratyvinio žaidimo, komandinio darbo, STEAM bei pozityvios psichologijos metodus.  

Žaidimų metu - skatinama partnerystė, tolerancija, bendruomeniškumas, socialinis jautrumas. Vaikai drauge kuria grupinius darbus, užmezga kaimyniškus santykius su kitų grupių vaikais, rūpinasi mažesniaisiais, dalijasi žaislais, knygelėmis ir skanėstais. Čia kiekviena diena naujas nuotykis... Jokios rutinos, jokių ribų fantazijai ir smalsumui!..

Išsamiai su ugdymo programa galite susipažinti darželyje, vizito metu.

Programa
turinys_edited.jpg

1Capture.PNG
Capture.PNG
Edukacijos
Aplinka

Ugdymą(si) įkvepianti aplinka ir saugumas

Mįsliaus dirbtuvių aplinka - tai trečioji mokytoja: harmoninga, saugi, orginali, įkvepiatinti ir provokuojanti savaiminį vaikų ugdymąsi. Čia vaikai gali kurti, keisti ir savo kūrybiniais darbais puošti žaidimų vietas, darželio teritorijoje auginti ir tyrinėti daržoves, gėles. Vaikams panorėjus, grupė gali virsti bet kuo - parduotuve, mišku, teatru ar kelione aplink Lietuvą...  

Pabandykite įsivaizduoti patys!.. Aplinką, kurioje, smalsūs, nenustygstantys vietoje ir eksperimentuoti linkę vaikai, gali laisvai reikšti savo kūrybinį potencialą... Aplinką, kurioje nėra takoskyros tarp žaidimo ir pažinimo, realybės ir svajonių, mokslo ir vaizduotės… Erdvę, kupiną paslapties, nuostabos ir atradimų…

Siekiant užtikrinti, vaikų sveikatai palankias sąlygas, įrengtas grindinis šildymas ir  inovatyvi rekuperacinė vėdinimo sistema,  sumažinanti ligų plitimo riziką. Vaikų saugumą ugdymo metu gryname ore užtikrina darželius juosiančios tvoros su užraktais.

  • Visi darbuotojai yra išklausę pirmos medicininės pagalbos kursus ir, esant reikalui, gali suteikti pirmąją pagalbą.

  • Darželio veiklai išduotas NVSC Leidimas - higienos pasas.

  • Ugdytiniai ir darbuotojai yra apdrausti Bendrosios civilinės atsakomybės draudimu.

Aplinka
Mažųjų akademija
Maitinimas
Maistas

Sveikas, skanus ir subalansuotas maitinimas

Maistas yra edukacijos proceso dalis, maitinimų metu vaikai susipažįsta su įvairiais maisto produktais, atranda naujus skonius, mokosi stalo etiketo, bendrauja ir dalijasi įspūdžiais.

Vaikų maitinimu rūpinasi ir į įstaigą pristato “Confetti” – sveiko, subalansuoto maisto gamybos įmonė. Patiekalai gaminami nenaudojant riebalų, taikomas lėto virimo principas, jo dėka produktai nepraranda maistingumo, mineralų ir visų kitų vitaminų. Valgiaraštis yra paruoštas su dietologo pagalba, suskaičiuota energetinė vertė, su pagyrimu patvirtintas VMVT. 

     

Kiek kartų per dieną jūsų vaikas valgys darželyje – galėsite nuspręsti patys ir taip patogiai suplanuosite visos šeimos mitybą. Vaikui darželyje galite užsakyti pusryčius, pietus ir pavakarius.