top of page

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
IMG_20190827_150832 - Copy.jpg

Mįsliaus dirbtuvių ugdymo programa – tai savarankiškos, kūrybiškos, motyvuotos ir laimingos asmenybės ugdymo “receptų” rinkinys, kuriame tarsi ingridiantai susilieja Reggio Emilia, R. Šteinerio (Valdorfo sistema), M. Montessori ir H. Gardnerio (Intelektų įvairovės teorija) edukologinės idėjos. Jas įgyvendinantys inovatyvūs pedagogai taiko sensorinius, lauko pedagogikos, laisvo ir naratyvinio žaidimo, komandinio darbo, STEAM bei pozityvios psichologijos metodus.  

Žaidimų metu - skatinama partnerystė, tolerancija, bendruomeniškumas, socialinis jautrumas. Vaikai drauge kuria grupinius darbus, užmezga kaimyniškus santykius su kitų grupių vaikais, rūpinasi mažesniaisiais, dalijasi žaislais, knygelėmis ir skanėstais. Čia kiekviena diena naujas nuotykis... Jokios rutinos, jokių ribų fantazijai ir smalsumui!..

Išsamiai su ugdymo programa galite susipažinti darželyje, vizito metu.

Programa
turinys_edited.jpg

1Capture.PNG
Capture.PNG
Mažųjų akademija (10).png
Aplinka

Ugdymą(si) įkvepianti aplinka ir saugumas

Mįsliaus dirbtuvių aplinka - tai trečioji mokytoja: harmoninga, saugi, orginali, įkvepiatinti ir provokuojanti savaiminį vaikų ugdymąsi. Čia vaikai gali kurti, keisti ir savo kūrybiniais darbais puošti žaidimų vietas, darželio teritorijoje auginti ir tyrinėti daržoves, gėles. Vaikams panorėjus, grupė gali virsti bet kuo - parduotuve, mišku, teatru ar kelione aplink Lietuvą...  

Pabandykite įsivaizduoti patys!.. Aplinką, kurioje, smalsūs, nenustygstantys vietoje ir eksperimentuoti linkę vaikai, gali laisvai reikšti savo kūrybinį potencialą... Aplinką, kurioje nėra takoskyros tarp žaidimo ir pažinimo, realybės ir svajonių, mokslo ir vaizduotės… Erdvę, kupiną paslapties, nuostabos ir atradimų…

Siekiant užtikrinti, vaikų sveikatai palankias sąlygas, įrengtas grindinis šildymas ir  inovatyvi rekuperacinė vėdinimo sistema,  sumažinanti ligų plitimo riziką. Vaikų saugumą ugdymo metu gryname ore užtikrina darželius juosiančios tvoros su užraktais.

 • Visi darbuotojai yra išklausę pirmos medicininės pagalbos kursus ir, esant reikalui, gali suteikti pirmąją pagalbą.

 • Darželio veiklai išduotas NVSC Leidimas - higienos pasas.

 • Ugdytiniai ir darbuotojai yra apdrausti Bendrosios civilinės atsakomybės draudimu.

MD.jpg
Mažųjų akademija (9).png
Maitinimas
118620173_310108333632688_19196142215938

Sveikas, skanus ir subalansuotas maitinimas

Maistas yra edukacijos proceso dalis, maitinimų metu vaikai susipažįsta su įvairiais maisto produktais, atranda naujus skonius, mokosi stalo etiketo, bendrauja ir dalijasi įspūdžiais.

Vaikų maitinimu rūpinasi ir į įstaigą pristato “Confetti” – sveiko, subalansuoto maisto gamybos įmonė. Patiekalai gaminami nenaudojant riebalų, taikomas lėto virimo principas, jo dėka produktai nepraranda maistingumo, mineralų ir visų kitų vitaminų. Valgiaraštis yra paruoštas su dietologo pagalba, suskaičiuota energetinė vertė, su pagyrimu patvirtintas VMVT. 

     

Kiek kartų per dieną jūsų vaikas valgys darželyje – galėsite nuspręsti patys ir taip patogiai suplanuosite visos šeimos mitybą. Vaikui darželyje galite užsakyti pusryčius, pietus ir pavakarius.

 

Vienos dienos maitinimo kaina vienam vaikui sudaro 7.8 EUR:

• pusryčiai – 1.4 EUR/porc.

• pietūs – 4.2 EUR/porc. 

• pavakariai – 2.2 EUR/porc.

 

Savaitės meniu (atsisiųsti)

Kainos

Lankymo moduliai ir kainos

*Paslaugų kainos nurodytos su Vilniaus savivaldybės skiriama 100 Eur kompensacija (jei tėvams nepriklauso Vilniaus savivaldybės skiriama kompensacija, ugdymo paslaugų kaina padidėja 100 Eur/mėn.).

 

 

 

 

kAINOS.png
 • 100 Eur "Šeimos nuolaida" suteikiama, jei "Mįsliaus dirbtuves" lanko du ar daugiau vaikų iš tos pačios šeimos.

 • “Mįsliaus dirbtuvių“ metinis mokestis yra 250 Eur.

 • 20% nuolaida suteikiama, kai vaikas dėl ligos nepertraukiamai darželio nelanko daugiau nei dvi savaites.

Tam, kad būtų užtikrinta  paslaugų kokybė ir vienodos galimybės Daugialypio intelekto ugdymo programos įgyvendinimui, Mįsliaus dirbtuvėse

VISKAS ĮSKAIČIUOTA!

MD PARENTS INFORMATION PACKAGE.png

Svarbiausias dalykas yra nenustoti klausinėti! Smalsumas egzistuoja ne be priežasties...  

A. Einšteinas

Priėmimo procesas
244718968_3088045931477709_9211203163765919840_n.jpg

Priėmimo procesas ir vaiko adaptacija

Ištisus metus "Mįsliaus dirbtuvių" durys yra atviros šeimų vizitams. Po apsispredimo lankyti darželį, priėmimo procesas yra paprastas ir greitas:

 1. Užpildoma informacinė anketa paslaugų sutarties paruošimui.

 2. Pristatomi dokumentai: vaiko paso/gimimo išrašo kopija ir sveikatos pažyma.

 3. Pasirašoma darželio paslaugų sutartis (darželyje arba el. dokumentų pasirašymo platformoje, elektroniniu arba mobiliuoju parašu).

 4. Pasirašoma trišalė sutartis su Vilniaus savivaldybe dėl 100 Eur kompensacijos ugdymo išlaidoms.

 5. Aptariamas vaiko adaptacijos planas.

Tam, kad adaptacijos procesas būtų sklandus, esant poreikiui, siūlome tėvams rasti laiko pokalbiui su mūsų dietologu, ikimokyklinio ugdymo pedagogu, socialiniu pedagogu ar vaikų psichologu. Laiko neturintiems, siūlome alternatyvą - nuotolinę vaikų psichologės paskaitą apie adaptaciją darželyje ir pokalbius telefonu su kitais specialistais.

Apsilankyk!
Susisiekite ir užduokite klausimą

Dėkojame! Susisieksime.

bottom of page