top of page
IMG_20190827_150832 - Copy.jpg

Mįsliaus dirbtuvių ugdymo programa – tai savarankiškos, kūrybiškos, motyvuotos ir laimingos asmenybės ugdymo “receptų” rinkinys, kuriame tarsi ingridiantai susilieja Reggio Emilia, R. Šteinerio (Valdorfo sistema), M. Montessori ir H. Gardnerio (Intelektų įvairovės teorija) edukologinės idėjos. Jas įgyvendinantys inovatyvūs pedagogai taiko sensorinius, lauko pedagogikos, laisvo ir naratyvinio žaidimo, komandinio darbo, STEAM bei pozityvios psichologijos metodus.  

Žaidimų metu - skatinama partnerystė, tolerancija, bendruomeniškumas, socialinis jautrumas. Vaikai drauge kuria grupinius darbus, užmezga kaimyniškus santykius su kitų grupių vaikais, rūpinasi mažesniaisiais, dalijasi žaislais, knygelėmis ir skanėstais. Čia kiekviena diena naujas nuotykis... Jokios rutinos, jokių ribų fantazijai ir smalsumui!..

Išsamiai su ugdymo programa galite susipažinti darželyje, vizito metu.

Programa
turinys_edited.jpg

1Capture.PNG
Capture.PNG
Edukacijos
Aplinka

Ugdymą(si) įkvepianti aplinka ir saugumas

Mįsliaus dirbtuvių aplinka - tai trečioji mokytoja: harmoninga, saugi, orginali, įkvepiatinti ir provokuojanti savaiminį vaikų ugdymąsi. Čia vaikai gali kurti, keisti ir savo kūrybiniais darbais puošti žaidimų vietas, darželio teritorijoje auginti ir tyrinėti daržoves, gėles. Vaikams panorėjus, grupė gali virsti bet kuo - parduotuve, mišku, teatru ar kelione aplink Lietuvą...  

Pabandykite įsivaizduoti patys!.. Aplinką, kurioje, smalsūs, nenustygstantys vietoje ir eksperimentuoti linkę vaikai, gali laisvai reikšti savo kūrybinį potencialą... Aplinką, kurioje nėra takoskyros tarp žaidimo ir pažinimo, realybės ir svajonių, mokslo ir vaizduotės… Erdvę, kupiną paslapties, nuostabos ir atradimų…

Siekiant užtikrinti, vaikų sveikatai palankias sąlygas, įrengtas grindinis šildymas ir  inovatyvi rekuperacinė vėdinimo sistema,  sumažinanti ligų plitimo riziką. Vaikų saugumą ugdymo metu gryname ore užtikrina darželius juosiančios tvoros su užraktais.

 • Visi darbuotojai yra išklausę pirmos medicininės pagalbos kursus ir, esant reikalui, gali suteikti pirmąją pagalbą.

 • Darželio veiklai išduotas NVSC Leidimas - higienos pasas.

 • Ugdytiniai ir darbuotojai yra apdrausti Bendrosios civilinės atsakomybės draudimu.

Aplinka
Registruokis dabar! (33).png
Maitinimas
Maistas

Sveikas, skanus ir subalansuotas maitinimas

Kiekvieno vaiko mitybos įpročiai pradeda formuotis nuo pat mažų dienų.  Maitinimų metu vaikai susipažįsta su įvairiais maisto produktais, atranda naujus skonius, mokosi stalo etiketo, bendrauja ir dalijasi įspūdžiais. Tam, kad mažylių pirmoji pažintis su skonių pasauliu taptų gardesnė, į pagalbą pasitelkiame sveiko maisto kūrėjus ir gamintojus – „Confetti“ meistrus.

Vedami savo sukauptos patirties, jie kruopščiai atsirenka žaliavų tiekėjus, didelę naudojamų produktų dalį sudaro ekologiški produktai. Ruošiant maistą nenaudojami riebalai, laikomasi lėto virimo principo, dėl to produktai nepraranda maistingumo, mineralų ir vitaminų. Skanėstai ir užkandžiai gaminami nenaudojant dažų, chemijos ar cukraus. Vaikai, kaip ir daugelis suaugusiųjų, visų pirmą maistą „valgo“, tad tiekiamo maisto estetikai taip pat skiriamas ypatingas dėmesys.

Kiek kartų per dieną jūsų vaikas valgys darželyje – galėsite nuspręsti patys ir taip patogiai suplanuosite visos šeimos mitybą. Vaikui darželyje galite užsakyti pusryčius, pietus ir pavakarius.

 

Maitinimo paslaugų kainos:

• pusryčiai – 1.5 EUR/porc. 

• pietūs – 4.5 EUR/porc. 

• pavakariai – 2.2 EUR/porc. 

Alergiškų vaikų patiekalų užsakymams taikomas 20 proc. kainos priedas.  Dietologo konsultacija ir individualaus maitinimo plano ruošimas alergijas turintiems vaikams -  50.0 Eur.

Savaitės meniu (atsisiųsti)

Kainos

Lankymo moduliai ir kainos

Filaretai kainos.png

*Paslaugų kainos nurodytos su Vilniaus savivaldybės skiriama 120 Eur kompensacija. 

 • 100 Eur "Šeimos nuolaida" suteikiama, jei "Mįsliaus dirbtuves" lanko daugiau nei du vaikai iš tos pačios šeimos.

 • “Mįsliaus dirbtuvių“ metinis mokestis yra 250 Eur. 

 • 20% nuolaida suteikiama, kai vaikas dėl ligos nepertraukiamai darželio nelanko daugiau nei dvi savaites.

Ugdymo programą papildantys užsiėmimai

MD PARENTS INFORMATION PACKAGE.png

Svarbiausias dalykas yra nenustoti klausinėti! Smalsumas egzistuoja ne be priežasties...  

A. Einšteinas

Priėmimo procesas
244718968_3088045931477709_9211203163765919840_n.jpg

Priėmimo procesas ir vaiko adaptacija

Ištisus metus "Mįsliaus dirbtuvių" durys yra atviros šeimų vizitams. Po apsispredimo lankyti darželį, priėmimo procesas yra paprastas ir greitas:

 1. Užpildoma informacinė anketa paslaugų sutarties paruošimui.

 2. Pristatomi dokumentai: vaiko paso/gimimo išrašo kopija ir sveikatos pažyma.

 3. Pasirašoma darželio paslaugų sutartis (darželyje arba el. dokumentų pasirašymo platformoje, elektroniniu arba mobiliuoju parašu).

 4. Pasirašoma trišalė sutartis su Vilniaus savivaldybe dėl 100 Eur kompensacijos ugdymo išlaidoms.

 5. Aptariamas vaiko adaptacijos planas.

Tam, kad adaptacijos procesas būtų sklandus, esant poreikiui, siūlome tėvams rasti laiko pokalbiui su mūsų dietologu, ikimokyklinio ugdymo pedagogu, socialiniu pedagogu ar vaikų psichologu. Laiko neturintiems, siūlome alternatyvą - nuotolinę vaikų psichologės paskaitą apie adaptaciją darželyje ir pokalbius telefonu su kitais specialistais.